Facebook Pixel

Moteriškos bėgimo kojinės Lorpen X3TPWE TRAIL RUNNING PADDED - juoda, žydra

Lorpen

Moteriškos bėgimo kojinės Lorpen X3TPWE TRAIL RUNNING PADDED - juoda, žydra

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 6210228_4153_parent
Trumpas aprašymas
T3 bėgimo kojinės su SLS technologija puikiai pritaikytos moters pėdai. Visiškai sustiprintos ir labai patvarios kojinės su amortizacija pade, kuri neleis, kad ant pėdos bėgimo metu susidaryti pūslėms. Kojinės pagamintos iš poliamido, poliesterio, liocelio ir elastano audinių.
Informacija

Maximum T3 performance now combined with SLS technology and adapted to the characteristics of the female foot.As a result, we obtain a very hard-wearing sock, with cushioning in the sole that keeps your foot free of blisters during your days of trail running.Composition:40% Polyester.35% Lyocel.15% Polyamide.10% Elastane.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Lorpen
Vartotojų grupė Moterims
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas