Facebook Pixel
VISOS PREKĖS

Siuntų pristatymas

PRISTATYMO TRUKMĖ

Užsakymų pristatymas visoje Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 darbo dienas, skaičiuojant nuo užsakymo pateikimo dienos. Jei negavote siuntos per nurodytą terminą ar turite kitų su pristatymu ar Jūsų užsakymu susijusių klausimų - laukiame Jūsų skambučio arba el. laiško.  

PRISTATYMO BŪDAI

Užsakymus pristatome visais būdais. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje užsakymus turite galimybę atsiimti "Regatta Great Outdoors" parduotuvėse. Taip pat vykdome užsakymų pristatymus į Omniva paštomatus, per kurjerį kliento nurodytu adresu, Venipak paštomatus ir atsiėmimo punktus. 

PRISTATYMO KAINA

Užsakymai siekinatys 70 eur ir daugiau Lietuvoje yra pristatomi nemokamai. Pristatymo kainos Lietuvoje: Paštomato paslauga - 3,50 €; Kurjerio paslauga - 5,0 €; Atsiėmimas parduotuvėje - 0 €. Į Neringą pristatome tik per Omniva paštomatą. Pristatymo kainos į Baltijos ir ES šalis skiriasi. 

UŽSAKYMŲ ATSIĖMIMAS

Atsiimdami užsakymą iš kurjerio arba paštomato įsitikinkite ar nepažeista pakuotė. Esant pažeidimams turite juos fiksuoti arba galite atsisakyti siuntos. Atsiimdami prekes parduotuvėje galite jas vietoje apžiūrėti, pasimatuoti ir jei netiks - čia pat vietoje atlikti keitimą/grąžinimą.