Facebook Pixel

Privatumo politika

Duomenų valdytojas

Pirkdami parduotuvėje www.outpro.lt arba registruodami paskyrą Jūs suteikiate teisę Manola, MB (toliau Bendrovė) savo asmens duomenis naudoti ir tvarkyti Privatumo politikoje numatytomis sąlygomis.
Visi Jūsų asmens duomenys yra gaunami tik iš Jūsų. Jūs juos pateikiate apsipirkdami parduotuvėje arba registruodami paskyrą.

Duomenų tvarkymas

Pirkimo arba paskyros registracijos metu renkami asmens duomenys, duomenų kategorijos: Kliento vardas ir pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, prekių pristatymo adresas, prisijungimo prie paskyros duomenys, veiksmai paskyroje, įskaitant techninius naršymo duomenis (IP adresas, prisijungimo bei naršymo techninė informacija), parašas (jei patys priimate prekes), pirkimo bei pristatymo data ir laikas, prekių pavadinimai, kiekiai, pirkinių kainos ir suteiktos nuolaidos, mokėjimo už pirkinius būdas ir mokėjimų informacija.

Jūsų pateikti duomenys yra naudojami: pirkimo dokumentų ir pirkimo sutarties tvarkymui bei vykdymui, kliento paskyrų registravimui, užsakymų vykdymui ir pristatymui, prekių grąžinimui, informacijos klientui pateikimui apie užsakymo vykdymo eigą, informacijos pateikimui apie nebaigtus pirkimus, įvykdytus arba neįvykdytus mokėjimus, paslaugų kokybės gerinimui ir veiklos analizei, klientų identifikavimui, prašymų bei skundų nagrinėjimui, naršymo greičio ir patirties el. parduotuvėje pagerinimui.Informacinių elektroninių laiškų apie www.outpro.lt prekes, paslaugas, pardavimo akcijas ir kitą su parduotuvės veikla susijusią yra galima bet kada atsisakyti paspaudus laiške esančią nuorodą arba apačioje rasite nuorodą arba el. laišku

Duomenys, kurie susiję su elektroninėmis sąskaitomis, įstatymų numatyta tvarka saugomi 10 metų.

Duomenų perdavimas

Jūsų asmens duomenis teikiame tretiesiems asmenims ir tik tuo atveju, kuomet perdavimas išskirtinai yra susijęs su paslaugų tiekimu, sutarčių vykdymu, užsakymų pristatymu, užsakymų grąžinimu.
Slapukų naudojimas

Slapukai – tai tam tikri duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant mūsų svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija ir jis siunčiamas iš peržiūrimos svetainės serverio į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

Mūsų el. parduotuvėje gali būti įrašomi būtinieji, funkciniai, statistikos ir rinkodaros slapukai. Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs pagrindiniame svetainės puslapyje esančiame pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus tuos slapukus, kuriems sutikimas nėra būtinas (būtinieji ir funkciniai, trečiųjų šalių turinio bendrinimo slapukai, skirti prisijungusiems socialiniuose tinkluose). Slapukus naudojame siekdami pagerinti naršymo interneto svetainėje patirtį, analizuoti svetainės naudotojų elgesį ir srautus interneto svetainėje.

Duomenų valdymas

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (pvz. atšaukti savo sutikimą gauti pranešimus, laiškus). Jei norite gauti išsamią informaciją, prašome pateikite užklausą el. pašto adresu privatumas@outpro.lt