Facebook Pixel

Moteriškos kojinės Lorpen T2LCW Ws Light Hiker - juoda, pilka

Lorpen

Moteriškos kojinės Lorpen T2LCW Ws Light Hiker - juoda, pilka

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 6310317_2610_parent
Trumpas aprašymas
Modernaus techninio dizaino moteriškos žygio kojinės. Šios kojinės yra pagamintos iš merino vilnos ir poliesterio mišinio, kuris pagerina drėgmės valdymą ir leidžia kojinėms greičiau išdžiūti. Be to, pagalvėlės, laisvas kojinių mezgimas ir pado sutvirtinimas daro jas labai patogias ir patvarias.
Informacija

Women's sock which is ideal for hiking on days when it's not cold. With good calorific power and good moisture management thanks to the blend of Merino wool and polyester. The cushioning, the loose knit and the reinforcement in the sole make them very comfortable and hard-wearing socks.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Lorpen
Vartotojų grupė Moterims
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas