Facebook Pixel

Unisex kaklaskarė Hart Iron2-N - oranžinė

12.99
Hart-Hunting

Unisex kaklaskarė Hart Iron2-N - oranžinė

Prieinamumas:Yra sandelyje
SKU XHIN2N_hBla_parent
12,99 € Regular Price 19,99 €
- +
Trumpas aprašymas

Kaklaskarė. Šia etikete pažymėtuose gaminiuose yra keturių arba dviejų krypčių tamprių audinių, pagamintų iš elastingų pluoštų. Tai efektyvūs viršutiniai drabužiai, iš esmės skirti medžioklei, tinkami žygiams ir kitai veiklai lauke, bet taip pat labai patogūs kasdieniam dėvėjimui. Galite būti tikri, kad XTRETCH DYNAMIC apranga atlaikys sunkias fizines veiklas.

Informacija

Šia etikete pažymėtuose gaminiuose yra keturių arba dviejų krypčių tamprių audinių, pagamintų iš elastingų pluoštų. Tai efektyvūs viršutiniai drabužiai, iš esmės skirti medžioklei, tinkami žygiams ir kitai veiklai lauke, bet taip pat labai patogūs kasdieniam dėvėjimui. Galite būti tikri, kad XTRETCH DYNAMIC apranga atlaikys sunkias fizines veiklas.

 

Sudėtis

Korpusas: 96% poliesteris, 4% elastanas
Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Hart-Hunting
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas