Facebook Pixel

Kepuraitė Ternua Botnia - juoda

Ternua

Kepuraitė Ternua Botnia - juoda

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2661682_9937_parent
Trumpas aprašymas
Lengva ir patogi įpasto modelio kepuraitė, pagaminta iš perdirbto poliesterio ir natūralių kanapių. Labai pralaidi orui ir rekomenduojama dėvėjimui mieste ar kelionėse. Su standžiu skydeliu. 3D prekės ženklo siuvinėjimas. Kepuraitė reguliuojama nugaroje su Velcro juostele.
Informacija

Lightweight and comfortable cap made of recycled polyester and natural hemp. Very breathable and recommended for urban use and travelling. With regular pattern. With rigid visor, fabric label with logo, 3D brand embroidery. With Velcro strip adjustment at the back.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas