Facebook Pixel

Kepuraitė Ternua Visera Eling - juoda, pilka

Ternua

Kepuraitė Ternua Visera Eling - juoda, pilka

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2661707_5775_parent
Trumpas aprašymas
Neleisk, kad oras sutrukdytų tau užsiimti sportine veikla. Ši kepuraitė prisitaiko prie Jūsų. Tai standi ir įprasto modelio kepuraitė su elastingu reguliavimu. Ji pagaminta iš nailono (iš perdirbtų žvejybos tinklų) ir leis Jums jaustis komfortiškai, lengvai ir bus pralaidi orui.
Informacija

Don't let the weather stop you doing your sporting activity. The ELING multi-activity cap from Ternua adapts to you and your values. It is a rigid cap with a regular pattern that includes an elastic adjustment around the head. Made of nylon from recycled fishing nets, it will provide you with comfort, lightness and breathability.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas