Facebook Pixel

Kepuraitė Ternuan Terra - balta, juoda

Ternua

Kepuraitė Ternuan Terra - balta, juoda

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2661703_2128_parent
Trumpas aprašymas
Apsaugokite save nuo saulės su šia lengva ir patogia įprasto modelio kepuraite, pagaminta iš natūralių kanapių su poliesterio tinkleliu. Labai pralaidi orui ir rekomenduojama dėvėti mieste ir kelionėse. Kepuraitė yra standi ir nugarėlėje turi reguliavimo angas, kad puikiai priglustų.
Informacija

Protect yourself from the sun with this lightweight and comfortable cap made of natural hemp with polyester mesh. Very breathable and recommended for urban use and travelling. It has a regular pattern and is rigid and it has adjustment holes at the back for a perfect fit.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas