Facebook Pixel

Rankos apsauga ZeroZero - juoda

19
ZeroZero

Rankos apsauga ZeroZero - juoda

Prieinamumas:Yra sandelyje
SKU ZZRA_800_parent
19,00 € Regular Price 23,00 €
- +
Trumpas aprašymas
Tankus ir lygus rankos apsaugos audinys nevaržo judesių, šildo raumenis, užtikrina švelnesnį kritimą bei apsaugo nuo smūgių ir įbrėžimų. Vidinė silikoninė apsauginė juostelė leidžia tvirtai priglusti prie rankos. Kvėpuojantis audinys greičiau džiūsta, geriau sugeria ir išgarina drėgmę bei gerai išlaiko formą. Puikiai tinka jauniesiems krepšininkams.
Informacija

Tankus ir lygus rankos apsaugos audinys nevaržo judesių, šildo raumenis, užtikrina švelnesnį kritimą bei apsaugo nuo smūgių ir įbrėžimų. Vidinė silikoninė apsauginė juostelė leidžia tvirtai priglusti prie rankos. Kvėpuojantis audinys greičiau džiūsta, geriau sugeria ir išgarina drėgmę bei gerai išlaiko formą. Puikiai tinka jauniesiems krepšininkams ir sportininkams.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas ZeroZero
Vartotojų grupė Vaikams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas