Facebook Pixel

Cerra Rolling MID GTX (91470 234 (BLACK))

Viking Footwear

Cerra Rolling MID GTX (91470 234 (BLACK))

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 91470_234_parent
Trumpas aprašymas

Patikrinti keliautojų - ekspertų  todėl galite būti tikri, kad su šiais vyriškais trekingo batais pasieksite visiškai neištirtas aukštumas. Pirmiausia pasitikėjimui reikia sukibimo, kuriuo galite pasikliauti. Tą suteikeikia "Vibram", o aukšto profilio padas subalansuoja puikų sukibimą ir tvirtą ilgaamžiškumą. "RollingGaitSystem" palaiko natūralų judėjimą. Tačiau dienai bėgant pasitikėjimas taip pat reikalauja tokios avalynės, kuri užtikrintų pėdų komfortą - pakankamai erdvės pirštams, atšokančio porolono vidpadis ir GORE-TEX membrana užtikrins, kad jūsų kojos išliktų patogios ir sausos po kelių valandų, praleistų sunkiausiomis sąlygomis.

Informacija

Patikrinti ir ekspertų patvirtinti, todėl galite būti tikri, kad su šia naujoviška vidutinio aukščio trekingo avalyne pasieksite visiškai neištirtas aukštumas. Pirmiausia pasitikėjimui reikia sukibimo, kuriuo galite pasikliauti - "Vibram" aukšto profilio padas subalansuoja puikų sukibimą ir tvirtą ilgaamžiškumą, o "RollingGaitSystem" palaiko natūralų judėjimą. Tačiau dienai bėgant pasitikėjimas taip pat reikalauja batų, kurie užtikrintų pėdų komfortą - pakankamai erdvės pirštams, atšokančio porolono vidpadis ir GORE-TEX membrana užtikrins, kad jūsų kojos išliktų patogios ir sausos po kelių valandų, praleistų sunkiausiomis sąlygomis.Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Footwear
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas