Facebook Pixel
VISOS PREKĖS

Vyriški Batai Cerra Speed GTX - žali

Viking Footwear

Vyriški Batai Cerra Speed GTX - žali

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 91485_3761_parent
Trumpas aprašymas

Keliaukite greičiaus, toliau ir ilgiau su Viking batais Cerra Speed GTX. Lengvi vandeniui atsparūs, skirti greiteims žygiams, trail sportui. Batai turi didelio sukibimo "Vibram MegaGrip" padą, EVA putų amortizaciją, kuri palengvina sąnarių darbą ir sumažina nuovargį. GORE-TEX neperšlampama membrana užtikrina, kad kojos būtų patogios ir sausos bet kokiomis sąlygomis.

Informacija

Keliaukite aukščiau, toliau ir ilgiau su šiais lengvais neperšlampamais greitojo žygio batais, kuriuose įdiegta daug naujovių. Kad padėtumėte peržengti savo galimybių ribas, bate naudojamas patvarus ir didelio sukibimo "Vibram MegaGrip" padas. Aukščiausios kokybės SLE EVA putų amortizacija užtikrina galingą energijos grąžinimą kiekviename žingsnyje, be to, yra 30 % lengvesnė nei standartinė EVA. Kad kojos galėtų mėgautis važiavimu, GORE-TEX membrana užtikrins, kad kojos būtų patogios ir sausos. Tvirta, aukščiausios kokybės inžinerija, skirta dinamiškiems, stipriems ir drąsiems žmonėms.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Footwear
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas