Facebook Pixel

Vyriški bėgimo batai Viking APEX II GTX M

Viking Footwear

Vyriški bėgimo batai Viking APEX II GTX M

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 46200_800_parent
Trumpas aprašymas
Vyriški bėgimo batai pagaminti iš specialios tinklinės medžiagos, kurie yra itin lengvi (297 g). Ypatingas tinklelio bruožas yra tas, kad jis yra ypač tvirtas, greitai džiūstantis ir puikiai pralaidus orui. Jis taip pat yra tvirtesnis pagrindiniuose taškuose, kad būtų galima maksimaliai apsaugoti pėdą. Patogus prigludimas apgaubia pėdą kaip antroji oda, todėl pėdos stabilumas ir optimizuotas tikslumas bėgant sudėtingu taku. Dėl plono, sportiško dizaino ir ryškių spalvų derinių yra tobuli batai bėgikams, kurie vertina stilingą išvaizdą ir puikų našumą.
Informacija
Vyriški bėgimo batai pagaminti iš specialios tinklinės medžiagos, kurie yra itin lengvi (297 g). Ypatingas tinklelio bruožas yra tas, kad jis yra ypač tvirtas, greitai džiūstantis ir puikiai pralaidus orui. Jis taip pat yra tvirtesnis pagrindiniuose taškuose, kad būtų galima maksimaliai apsaugoti pėdą. Patogus prigludimas apgaubia pėdą kaip antroji oda, todėl pėdos stabilumas ir optimizuotas tikslumas bėgant sudėtingu taku. Boa® dviejų krypčių užsegimo sistema. Be to, Boa® sistema leidžia greitai sureguliuoti prigludimą, o tai suteikia pranašumą kai norima bet kuriuo metu akimirksniu atlaisvinti arba suveržti batus. Kita šiame modelyje naudojama technologija yra 10 000% vandeniui atspari ir kvėpuojanti Gore-Tex Extended Comfort technologija, kuri garantuoja, kad pėdos būtų sausos ir užtikrina aukščiausią komfortą bėgiojant. Smūgius sugeriantis EVA vidurinis padas dar labiau padidina šį komfortą ir daro neįtikėtinai patogų bėgimą uolėtu reljefu. Viking Footwear specialiai sukurta UGC pado technologija. Itin platus padas suteikia puikų sukibimą su beveik visais paviršiais, o tai ištobulina specialus profilis. Bėgikams tai reiškia maksimalų sukibimą ir puikų pėdų saugumą kiekviename žingsnyje, nesvarbu, ar ant šlapios, ar ant sausos dangos. Natūralaus kaučiuko mišinys batų priekyje ir ant kulnų. Dėl plono, sportiško dizaino ir ryškių spalvų derinių yra tobuli batai bėgikams, kurie vertina stilingą išvaizdą ir puikų našumą.
Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Footwear
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas