Facebook Pixel

Vyriški vaikščiojimo batai Viking Comfort Light Mid GTX - juodi

Viking Footwear

Vyriški vaikščiojimo batai Viking Comfort Light Mid GTX - juodi

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 91525_002_parent
Trumpas aprašymas

Vyriški vaikščiojimo batai su gera čiurnų atrama iš patvarių medžiagų, su tekstilinio tinklelio viršumi ir dirbtine oda su kvėpuojančia ir vandeniui atsparia Gore-Tex membrana, kuri leis pėdoms jaustis sausai ir patogiai.  Dėl EVA vidpadžio jausitės patogiai visą dieną.  UGCî padas pagamintas iš minkštos gumos su tvirtu raštu, todėl sukibimas yra neprilygstamas nepaisant maršruto. Ar ieškote batų, kuriuos tikrai galėtumėte naudoti visur? Taigi, šie batai iš Viking yra tikrai geras pasirinkimas. Batai bus ne tik lengvi, bet kartu užtikrins tvirtą sukibimą, patogumą ir apsaugą nuo šlapio oro kiekviename žingsnyje.

Informacija

Vyriški vaikščiojimo batai su gera čiurnų atrama iš patvarių medžiagų, su tekstilinio tinklelio viršumi ir dirbtine oda su kvėpuojančia ir vandeniui atsparia Gore-Tex membrana, kuri leis pėdoms jaustis sausai ir patogiai.  Dėl EVA vidpadžio jausitės patogiai visą dieną.  UGCî padas pagamintas iš minkštos gumos su tvirtu raštu, todėl sukibimas yra neprilygstamas nepaisant maršruto. Ar ieškote batų, kuriuos tikrai galėtumėte naudoti visur? Taigi, šie batai iš Viking yra tikrai geras pasirinkimas. Batai bus ne tik lengvi, bet kartu užtikrins tvirtą sukibimą, patogumą ir apsaugą nuo šlapio oro kiekviename žingsnyje.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Footwear
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas