Facebook Pixel

Vyriškas džemperis Ternua Kauna - mėlyna, žalia, žydra

Ternua

Vyriškas džemperis Ternua Kauna - mėlyna, žalia, žydra

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1263372_3481_parent
Trumpas aprašymas
Aukštos kokybės, šiltas, daugiafunkcinis ir tvarus vyriškas džemperis su gobtuvu ir kišenėmis pagamintas iš BLUESIGN(R) sertifikuoto audinio (Warmshell ir perdibto Warmshell audinio). Šis drabužis atlaikys bet kokias oro sąlygas, nes jis greitai išdžius ir leis Jums laisvai judėti.
Informacija

Warm and multifunctional intermediate men's jacket with hood and pockets for the hands made of WARMSHELL and RECYCLED WARMSHELL. A garment that withstands any weather as it is quick-drying and allows excellent freedom of movement. It is a sustainable garment made of BLUESIGN(R) certified fabric.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas