Facebook Pixel

Striukės

Dare2b

Vyriškas softshell švarkelis Dare 2b Appertain

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU DML361_328_parent
Trumpas aprašymas

Itin lengva, minkšta ir labai pralaidi orui bei atspari lengvam lietui Softshell striukė su apsauginiu gobtuvu. Pagaminta iš elastingo iLUS Softshell Lite audinio. Dvi kišenės su užtrauktuku. Ausinių prievadas. Elastingi apvadai. M dydis sveria mažiau nei 400 g. 

Informacija

Itin lengva, minkšta ir labai pralaidi oruibei atspari lengvam lietui Softshell striukė su apsauginiu gobtuvu. Pagaminta iš elastingo iLUS Softshell Lite audinio. Dvi kišenės su užtrauktuku. Ausinių prievadas. Elastingi apvadai. M dydis sveria mažiau nei 400 g. 

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Dare2b
Vartotojų grupė Vyrams
Medžiagos Polyester (100%)
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas