Facebook Pixel

Moteriškos kelnės Ternua Malki - pilka

Ternua

Moteriškos kelnės Ternua Malki - pilka

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1273730_5775_parent
Trumpas aprašymas
Mėgaukitės judėjimo laisve sportuodami su moteriškomis kelnėmis, kurios yra lengvos, vandenį atstumiančios (be PFC) ir elastingos. Perdirbtas nailono audinys, iš kurio pagamintos kelnės, yra labai patvarus ir leis Jums patogiai užsiimti bet kokia veikla.
Informacija

Enjoy freedom of movement during sports activities with the Malki women's trousers from Ternua. Lightweight, water-repellent (PFC free) and elastic trousers. Their recycled nylon fabric is very hard-wearing and will allow you to do any activity in comfort.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Moterims
Komponentai Tvarios medžiagos
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas