Facebook Pixel

Moteriškos kelnės Ternua Rotar PT - mėlyna

Ternua

Moteriškos kelnės Ternua Rotar PT - mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1273740_5938_parent
Trumpas aprašymas
Užsiimkite bet kokia veikla lauke dėvėdami šias moteriškas kelnes, pagamintas iš perdirbto bielastinio poliamido iš REDCYCLE žvejybos tinklų ir naudotų medžiagų (BLUESIGN). Dėl ergonomiško SLIM FIT modelio ir dvejomis Velcro juostelėmis reguliuojamo juosmens, kelnės prisitaikys prie Jūsų kūno ir judesių. Tai puikus pasirinkimas dėl patogumo, atsparumo dilimui ir vandeniui (DWR be PFC) ir greito džiūvimo (SHELLSTRETCH).
Informacija

Do any kind of outdoor activity with the Rotar women's trousers from Ternua. A technical garment made of recycled bi-elastic polyamide from REDCYCLE fishing nets and post-consumer material (BLUESIGN). They will adjust to your body and your movements thanks to the ergonomic SLIM FIT pattern and waist with double Velcro tape. A safe bet for comfort, resistant to abrasion and water (PFC-free DWR) and quick-drying (SHELLSTRETCH).

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Moterims
Komponentai Tvarios medžiagos
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas