Facebook Pixel

Moteriškos slidinėjimo kelnės Dare 2b Remark - raudonos

Dare2b

Moteriškos slidinėjimo kelnės Dare 2b Remark - raudonos

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU DWL301_07X_parent
Trumpas aprašymas
Moteriškos slidinėjimo kelnės, kurios yra pralaidžios orui/neperšlampamos iš iLUS D-Lab Softshell audinio, kuris apsaugos nuo vėjo, sniego ir lietaus. Kelnės pasižymi keturių krypčių tamprumu. Šukuotas kelnių vidus, kad būtų malonu prisiliesti ir, kad būtų jaučiama šiluma. Kelnės yra plonos, bet neperdaug aptemptos, kad jas būtų galima užsidėti ant batų. Artikuliuoti keliai ir dalinai elastingas juosmens, kad būtų lengva judėti. Antbačiai nuo sniego ir užtrauktukai kelnių apačioje. Tvirtesnis audinys ties vidinėmis kulkšnių dalimis, kad tos kelnių vietos būtų patvaresnės.
Informacija

Moteriškos slidinėjimo kelnės, kurios yra pralaidžios orui/neperšlampamos iš iLUS D-Lab Softshell audinio, kuris apsaugos nuo vėjo, sniego ir lietaus. Kelnės pasižymi keturių krypčių tamprumu. Šukuotas kelnių vidus, kad būtų malonu prisiliesti ir, kad būtų jaučiama šiluma. Kelnės yra plonos, bet neperdaug aptemptos, kad jas būtų galima užsidėti ant batų. Artikuliuoti keliai ir dalinai elastingas juosmens, kad būtų lengva judėti. Antbačiai nuo sniego ir užtrauktukai kelnių apačioje. Tvirtesnis audinys ties vidinėmis kulkšnių dalimis, kad tos kelnių vietos būtų patvaresnės.

 

• Ilus D-Lab Softshell šiltas audinys

• Vėjui atspari membrana

• Neperšlampamos (iki 10 000 mm)/pralaidžios orui (5 000/m2/24 val.)

• Vandenį atstumianti apdaila

• Dalinai elastingas juosmuo

• Dvi šoninės kišenės su užtrauktuku

• Artikuliuoti keliai

• Užtrauktukai ties kelnių apačia

• Tvirtesnis audinys tiesi vidinėmis kulkšnių dalimis

• Integruoti antbačiai nuo sniego
Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Dare2b
Vartotojų grupė Moterims
Medžiagos Polyester (100%)
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas