Facebook Pixel

Moteriškos kelnės Ternua Barsona - pilka

Ternua

Moteriškos kelnės Ternua Barsona - pilka

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1273738_5775_parent
Trumpas aprašymas

Moteriškos gana lengvos kelnės įvairioms veikloms, pagamintos iš greitai džiūstančio Shellstretch (perdirbto bi-elastingo poliamido iš žvejybos tinklų (REDCYCLE) ir panaudotų medžiagų (130 g/m2)) audinio. Modernaus ir naujoviško kirpimo, ergonomiškos ir siaurėjančios į apačią kelnės. Juosmuo ir apsiuvai su elastingu ir minkštu audiniu suteikia komfortą ir puikią judėjimo laisvę.

Kelnės yra atsparios dilimui ir labai tvirtos. Viduje papildomas paslėptas juosmens reguliavimas. Trys kišenės su užtrauktuku (dvi priekinės kišenės + viena kišenė ties šlaunimi). Jos yra tvarios dėl vandenį atstumiančio apdorojimo be PFC (DWR) ir BLUESIGN(R) sertifikuoto audinio.

Informacija

Quite lightweight pants for numerous activities made of recycled bi-elastic polyamide from fishing nets (REDCYCLE) and post-consumer material (130 g/m2). A modern and innovative cut, ergonomic and tapered towards the bottom. The waistband and hems with elastic and soft fabric provide comfort and excellent freedom of movement. High abrasion resistance and very robust. - Bi-elastic SHELLSTRETCH technology, quick drying. - Inside additional concealed waist adjustment via reepschnur. - 3 zippered pockets (2 front pockets + 1 cargo pocket). - PFC-free, water repellent (DWR) treatment. - Fabric with BLUESIGN(R) APPROVED seal. - Recycled fabric from fishing nets and post-consumer materials.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Moterims
Komponentai Tvarios medžiagos
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas