Facebook Pixel

Vyriškos kelnės Ternua Barson - žalia

Ternua

Vyriškos kelnės Ternua Barson - žalia

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1273737_2463_parent
Trumpas aprašymas
Lengvos, minkštos, patvarios ir elastingos vyriškos kelnės, kurios suteiks Jums išskirtinį komfortą, kad ir kokia veikla užsiimtumėte, nes jos yra su vandenį atstumiančia medžiaga, atsparios dilimui ir greitai džiūstančios. Kelnės, atitinkančios Ternua tvarumo politiką, pagamintos iš panaudotų medžiagų ir perdirbtų žvejybos tinklų (REDCYCLE).
Informacija

Men's trousers that are both lightweight, soft and hard-wearing. An elastic garment that will provide you with outstanding comfort whatever the activity, since it is water-repellent, resistant to abrasion and quick-drying. A pair of trousers in keeping with Ternua's policy of sustainability made from post-consumer materials and recycled fishing nets (REDCYCLE).

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Vyrams
Komponentai Tvarios medžiagos
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas