Facebook Pixel

Vyr. Liemene Alpine-V

Hart-Hunting

Vyr. Liemene Alpine-V

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU XHALFV_hPixo_parent
Trumpas aprašymas

Lengva sportinė liemenė iš šilto dygsniuoto audinio. Galima naudoti kaip papildomą izoliaciją po bet kuria mūsų kolekcijos striuke arba kaip viršutinį drabužį.

Informacija

HDI (didelio tankio izoliacijos) technologija sulaiko kūno šilumą ir nesulaiko fizinio aktyvumo metu susidariusios drėgmės. Didelio tankio sintetinio mikropluoštas užtikrina aukštą izoliacijos lygį, kartu nepakenkiant drabužio svoriui. Šie mikropluoštai sulaiko šilto oro molekules ir sukuria natūralų barjerą nuo žemos temperatūros, kad būtų išsaugota kūno išskiriama šiluma. Ši sistema išlaiko izoliacines savybes net ir esant drėgnoms sąlygoms dėl mažesnio skysčių absorbcijos laipsnio, o tai savo ruožtu skatina greitą drabužių džiūvimą.Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Hart-Hunting
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas