Facebook Pixel

Ternua

Premium kokybė, tvari gamyba, komfortas, grožis. Ir visa tai už prieinamą kainą? Ar tai įmanoma? Taip. Būtent tą siūlo TERNUA.

Iš Baskų regiono senųjų banginių medžiotojų legendų gimęs prekės ženklas "Ternua" įkūnija viską. Senąsias regiono tradicijas, šiuolaikines tendencijas ir technologijas, žemės klimato problemas. Tai drabužiai skirti ne tik nuotykių ieškotojams ieškantiems ryšio su gamta, bet ir vertinantiems patogius tvarius ir universalius drabužius. 

TERNUA tarnauja žmogui ir gamtai.

Audinių ir medžiagų gamyboje naudojama daug perdirbamų atliekų

Haglofs

Haglöfs yra 1914 m. Švedijoje įkurtas premium kategorijos sportinių bei aktyvaus laisvalaikio drabužių gamintojas.

Haglöfs, žinomas dėl aukštos kokybės, patvarių ir funkcionalių gaminių, turi platų drabužių asortimentą tokioms veikloms kaip žygiai, stovyklavimas, slidinėjimas ir alpinizmas. Jų produktų liniją sudaro drabužiai, kuprinės, miegmaišiai, palapinės ir kiti priedai. Haglöfs, tvirtai rūpinasi tvarumu, naudoja tik atsakingai pagamintas medžiagas ir visais savo verslo aspektais stengiasi kuo labiau sumažinti poveikį aplinkai. Be to, jie investuoja į gaminių testavimą ir tobulinimą, kad užtikrintų, jog jų įranga atlaikytų net sudėtingiausias oro sąlygas. Su Haglöfs galite būti tikri, kad įsigysite patvarią, tvarią ir aukštos kokybės aprangą, kuri padės jums kuo efektyviau mėgautis nuotykiais gamtoje.

Viking

Viking tai aukštos klasės kokybiški, neperšlampami batai, kurie nepaisydami sudėtingų sąlygų, dažnai - sudėtingoje vietovėje, nepaklūsta gamtos dėsniams. Pagaminta atšiauriame Norvegijos klimate, "Viking" avalynė yra pirmas pasirinkimas tiems, kurie nori įveikti lietų, sniegą, ledą ir visas kitas gamtos jėgas kiekvieną dienos minutę. Viking - norvegiška avalynė nuo 1920 m.!

Hart

Hart įmonė nuo pat įkūrimo 1948 m. dirba kartu su medžiotojais ir žvejais, įsiklauso į jų poreikius ir kartu su jais tobulėja.

Craghoopers

Kokybiški drabužiai, idealūs aktyvaus laisvalaikio gerbėjams. Itin patvarios kelnės, marškiniai, striukės. Pinigų vertas patogumas ir kokybė.

Viking-europe

Viking siekia užtikrinti komfortą bet kokiomis sąlygomis, kuriomis galima susidurti kasdieniuose nuotykiuose Tai leidžia susitelkti į svarbiausią dalyką - mėgautis meile gamtai. Tokios akimirkos suteikia nepaprastai daug energijos, vidinės ramybės ir geresnio šiuolaikinio pasaulio supratimo.

Treksta

Nuo 1988 m. "Treksta" kuria naujausius sprendimus, kad žmogaus gyvenimas būtų patogesnis. Siekdama pakeisti įprastus sunkius ir standžius turistinius batus, "Treksta" pirmoji pasaulyje sukūrė lengvus turistinius batus. Daugiau nei 25 metus "Treksta" išliko lengvų trekingo batų lydere pasaulyje.