Facebook Pixel
VISOS PREKĖS

Vyriškos slidinėjimo pirštinės Viking Soley - juoda

Viking Europe

Vyriškos slidinėjimo pirštinės Viking Soley - juoda

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1101_009_parent
Trumpas aprašymas
Klasikinės pirštinės, tačiau pagamintos naudojant visas modernias technologijas, kurios užtikrina komfortą - šiltas ir sausas rankas. Primaloft užpildas suteikia reikiamą šilumą, Gore-Tex membrana - apsaugą nuo lietaus ir galimybę išgarinti drėgmę. Užsegimas su užtrauktuku - greitam pirštinių nusimovimui ar užsimovimui. Tai pirštinės, kurios turėtų patikti daugumai žiemos sporto mėgėjų.
Informacija

Klasikinės pirštinės, tačiau pagamintos naudojant visas modernias technologijas, kurios užtikrina komfortą - šiltas ir sausas rankas. Primaloft užpildas suteikia reikiamą šilumą, Gore-Tex membrana - apsaugą nuo lietaus ir galimybę išgarinti drėgmę. Užsegimas su užtrauktuku - greitam pirštinių nusimovimui ar užsimovimui. Tai pirštinės, kurios turėtų patikti daugumai žiemos sporto mėgėjų

.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Europe
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas