Facebook Pixel

Vyriška kepurė Viking Slater Man - mėlyna

Viking Europe

Vyriška kepurė Viking Slater Man - mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 210/18/0058_015_parent
Trumpas aprašymas
Itin sportiško dizaino ir ryškios spalvos vyriška kepurė padės Jums išsiskirti iš minios. Dėl puikios savo formos ir tikslaus sukirpimo ši kepurė puikiai priglunda prie galvos. Kepurė pagaminta iš akrilo audinio ir puikiai tiks ne tik pasivaikščiojimui lauke rudenį, bet ir bet kokioms kitoms žiemos veikloms. Viking logotipas kepurės priekyje. Galimos įvairios spalvos.
Informacija

This is definitely a hat with character. Highly sporty design and intense colours will undoubtedly attract attention, so if you do not want to stand out of the crowd - it's not a hat for you. The excelent form and precise cut make it perfectly fitted to the head. Fine knitting and detail work add up to its multifunctionality. It will work not only during an autumn walk in the park but also during any other winter activity.Main advantages of Salter model:

  • fabric - 100% Acrylic
  • perfect fit
  • embossed Viking logo in front of the hat
  • comfortable and flexible
  • interesting color range available
  • universal cut and fashion
Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Europe
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas