Facebook Pixel

Moteriški šortai Melodic Pro

Dare2b

Moteriški šortai Melodic Pro

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU DWJ508_800_parent
Trumpas aprašymas

Šortai moterims Dare 2b Melodic Pro. Pasiųti iš itin tampraus lengvo audinio, kad jums būtų patogu ilgų savaitgalio žygių metu. Vandeniui atspari apdaila (impregnavimas) apsaugos jus nuo netikėtų lijundrų. Iš dalies elastingas liemuo ir nuimamas diržas, kad puikiai priglustų ir gerai laikytusi ant liemens. Į užtrauktuku užsegamas moteriškų šortų kišenes įsidėkite būtiniausius reikmenis ir pirmyn į žygį.

Sudėtis: 100% poliesteris

Informacija

Šortai moterims Dare 2b Melodic Pro. Pasiųti iš itin tampraus lengvo audinio, kad jums būtų patogu ilgų savaitgalio žygių metu. Vandeniui atspari apdaila (impregnavimas) apsaugos jus nuo netikėtų lijundrų. Iš dalies elastingas liemuo ir nuimamas diržas, kad puikiai priglustų ir gerai laikytusi ant liemens. Į užtrauktuku užsegamas šortų kišenes įsidėkite būtiniausius reikmenis. Moteriški žygių šortai, kurie Jūsų nenuvils nei žygiuose, nei nešiojant kasdieną. 

Sudėtis: 100% poliesteris

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Dare2b
Vartotojų grupė Moterims
Medžiagos Polyester (100%)
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas