Facebook Pixel
VISOS PREKĖS

Moteriški šortai Ternua Solkum - juoda

41.99
Ternua

Moteriški šortai Ternua Solkum - juoda

Prieinamumas:Yra sandelyje
SKU 1541983_9937_parent
41,99 € Regular Price 69,99 €
- +
Trumpas aprašymas
Patirkite neribotą komfortą su Solkum Bermuda šortais. Labai lankstūs ir lengvi, moteriški šortai garantuoja visišką judėjimo laisvę. Jie pagaminti iš perdirbto nailono audinio, kuris yra labai patvarus ir su vandenį atstumiančiu apdorojimu be PFC.
Informacija

Experience unlimited comfort with the SOLKUM Bermuda shorts from Ternua. Very flexible and lightweight, the Solkum women's shorts from Ternua guarantee complete freedom of movement. Their recycled nylon fabric is very hard-wearing and they have a PFC-free water-repellent treatment.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Moterims
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas