Facebook Pixel

Striukės

Dare2b

Vyriška striukė Dare 2B Occupy II Packaway - mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU DMW522_WPD_parent
Trumpas aprašymas
Vyriška supakuojama striukė nuo nedidelio lietaus ir vėjo. Pagaminta iš vandeniui mažai laidaus ARED 3000 audinio su reguliuojamu gobtuvu ir šviesą atspindinčiomis detalėmis. Lengvai supakuojamas į maišelį.
Informacija

The Occupy II Packaway Jacket from Dare 2b. Made from tough-wearing waterproof and breathable ARED 3000 fabric featuring an adjustable hood and reflective details. Easily packed away into its own pouch.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Dare2b
Vartotojų grupė Vyrams
Medžiagos Polyamide (100%)
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas