Facebook Pixel

Vaikiškas apatinių drabužių rinkinys Viking Arctis - juoda

Viking Europe

Vaikiškas apatinių drabužių rinkinys Viking Arctis - juoda

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 500/21/9522_009_parent
Trumpas aprašymas
Vaikiškas unikalus ir lengvas apatinių drabužių rinkinys iš Polartec fliso audinio. Šis audinys padeda kūnui išlaikyti šilumą ir taip pat leidžia jam kvėpuoti.
Informacija

"Arctis Set" yra unikalus vaikiškų apatinių drabužių modelis, pagamintas iš specialios rūšies Polartec® vilnos. Šis audinys užtikrina puikią šilumos izoliaciją, pralaidumą orui ir drėgmės srautą vandens garų pavidalu. Gaminys greitai džiūsta, todėl fizinio krūvio metu prarandama kuo mažiau šilumos. Didelis šio trikotažo privalumas yra jo mažas svoris.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Europe
Vartotojų grupė Vaikams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas