Facebook Pixel
VISOS PREKĖS

Vaikiškų termo drabužių komplektas Viking Skido - melsva

49.9
Viking Europe

Vaikiškų termo drabužių komplektas Viking Skido - melsva

Prieinamumas:Yra sandelyje
SKU 500/23/1200_19_praent
49,90 €
- +
Trumpas aprašymas

Vaikiškų termo apatinių rūbų rinkinys iš perdirbto poliamido – Global Recycled Standard sertifikuotas gaminys. Tai techniškas ir tamprus modelis. Jis užtikrins judėjimo laisvę ir pašalins drėgmę. Warm+ apatiniai rūbai užtikrins labai gerą izoliaciją. Besiūlių gaminių linija, skirta ištisus metus sportuojantiems žmonėms. Labai tamprūs ir puikiai prisitaikantys prie kūno formų. Tinklinės struktūros naudojimas padidėjusio prakaitavimo vietose padidins drėgmės pašalinimą į išorę. Papildomi sutvirtinimai ant alkūnių ir kelių apsaugos nuo smūgių ir suteiks papildomos šilumos. Šie rūbai nesielektrina, o dėl savo antialerginių savybių nesukels odos alergijos ar dirginimo.

Informacija

Vaikiškų termo apatinių rūbų rinkinys iš perdirbto poliamido – Global Recycled Standard sertifikuotas gaminys. Tai techniškas ir tamprus modelis. Jis užtikrins judėjimo laisvę ir pašalins drėgmę. Warm+ apatiniai rūbai užtikrins labai gerą izoliaciją. Besiūlių gaminių linija, skirta ištisus metus sportuojantiems žmonėms. Labai tamprūs ir puikiai prisitaikantys prie kūno formų. Tinklinės struktūros naudojimas padidėjusio prakaitavimo vietose padidins drėgmės pašalinimą į išorę. Papildomi sutvirtinimai ant alkūnių ir kelių apsaugos nuo smūgių ir suteiks papildomos šilumos. Šie rūbai nesielektrina, o dėl savo antialerginių savybių nesukels odos alergijos ar dirginimo.

 

SPECIFIKACIJA

ŠILUMOS LYGIS Warm+

MEDŽIAGA 55% perdirbtas poliamidas, 40% poliesteris, 5% elastanas

SVORIS 268 gsm

 

Funkcijos:

• Global Recycled Standard (GRS) sertifikatas

• Besiūliai

• Perdirbtas poliamidas

• Aplinkai nekenksmingas produktas
Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Europe
Pasirinkite dydį XXXL / 42
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas