Facebook Pixel

Hidratacinė sistema Source Tactical WXP 3 L - pilka, žalia

Source-Tactical

Hidratacinė sistema Source Tactical WXP 3 L - pilka, žalia

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 4305730003_001_parent
Trumpas aprašymas
Trijų litrų, daug priežiūros nereikalaujanti ir didelio našumo hidratacinė sistema su išskirtine trijų sluoksnių koekstruzinio polietileno konstrukcija. Dėl Taste-Free™ technologijos, gerdami iš šios hidratacinės sistemos jausite tik gryno vandens skonį. Glass Like plėvelės technologija neleidžia susidaryti biologinei plėvelei. Integruota Grunge-Guard™ antimikrobinė technologija.
Informacija

WXP Hydration System 3L is high performance 3 liter hydration reservoir system. Exclusive 3 layer coextruded Polyethylene construction with Taste-Free™, low maintenance, Glass-Like™ liner. Integrated Grunge-Guard™ antimicrobial.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Source-Tactical
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas