Facebook Pixel

Rankinė ant juosmens Ternua Azores - juoda

29.99
Ternua

Rankinė ant juosmens Ternua Azores - juoda

Prieinamumas:Yra sandelyje
SKU 2691953_9937_parent
29,99 € Regular Price 34,99 €
- +
Trumpas aprašymas
Rankinė ant juosmens yra universali, patogi ir lengva bei skirta naudoti žygiuose ar kelionėse vertingiems daiktams laikyti. Ji pagaminta iš 100% perdirbtų audinių su vandenį atstumiančiu apdorojimu be PFC. Pagrindinis apvalus užtrauktukas. Išorinė priekinė kišenė su užtrauktuku, tinkleliu ir elastine juostele. Viena vidinė apsauginė kišenė su užtrauktuku. Juosmens reguliavimas su dirželiu ir plastikine sagtimi. Dekoratyviniai motyvai.
Informacija

The Ternua Azores waist bag is versatile, comfortable and lightweight for use in activities such as trekking, hiking or to equip your valuables on all your trips.Features:- Main access with circular zip- External front pocket with zip- External front pocket with mesh and elastic band- One inside zipped security pocket- Waist adjustment with strap and plastic buckle- Decorative graphics- Made from 100% recycled fabrics and water repellent treatment free of PFC's

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas