Facebook Pixel

Rankinė Ternua Hermanus - juoda

Ternua

Rankinė Ternua Hermanus - juoda

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2691950_9937_parent
Trumpas aprašymas
Praktiška ir lengva rankinė be atvarto, skirta naudoti mieste ar kelionėse. Pagrindinis vidinis apskritas užtrauktukas. Priekinė išorinė kišenė su nematomu užtrauktuku. Išorinė apsauginė kišenė su Velcro užsegimu. Šoninė tinklinė kišenė su elastiniu dirželiu. Viduje saugi kišenė su užtrauktuku. Dekoratyviniai motyvai. Pagaminta iš 100% perdirbtų audinių ir su vandenį atstumiančiu apdorojimu be PFC.
Informacija

Practical and lightweight handbag without flap for urban use and travelling. Main opening with inside circular zip. Front outside pocket with invisible zip. Outside security pocket with Velcro fastening. Side pocket in mesh with elastic strap. Inside security pocket with zip. Decorative motifs.Manufactured 100% with recycled fabrics and PFC free water-repellency treatment.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas