Facebook Pixel

Kuprinė 25 l Ternua Bendowa - mėlyna

Ternua

Kuprinė 25 l Ternua Bendowa - mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2691981_5938_parent
Trumpas aprašymas
Daugiafunkcinė kuprinė puikiai tiks įvairiems nuotykiams. Kasdienėje veikloje, keliaujant ar kopiant į kalnus, ji garantuos lengvumą ir komfortą dėl elastingo audinio nugarėlės ir formuotų pečių dirželių. Be to, joje yra daug kišenių, kad galėtumėte nešiotis viską, ko jums reikia.
Informacija

The BENDOWA multipurpose backpack is perfect to load up with adventures. In your day-to-day activities, travelling or climbing in the mountains, it will guarantee you lightness and comfort thanks to the back with elastic fabric and shaped shoulder straps. In addition, it incorporates numerous pockets so that you can carry everything you need.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas