Facebook Pixel

Kuprinė 25 l Ternua SBT - mėlyna

Ternua

Kuprinė 25 l Ternua SBT - mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2691935_2457_parent
Trumpas aprašymas
25 l kuprinė su ventiliuojama nugara, pagaminta iš 100% perdirbtų audinių ir su vandenį atstumiančiu apdorojimu be PFC. Formuotos pečių pagalvėlės. Pagrindinis apskritas užtrauktukas. Priekinė kišenė su įstrižu ir vertikaliu užtrauktuku. Šoninės ir priekinės tinklinės kišenės su reguliuojamu elastiniu dirželiu. Reguliuojamas dirželis ties krūtine. Elastinis lazdų laikiklis, dekoratyviniai motyvai ir kuprinės užvalkalas.
Informacija

Backpack with ventilated back. Aeration channels. Shaped shoulder pads, main opening with circular zip. Front pocket with diagonal and vertical zip. Side and front pockets in mesh with elastic strap adjustment. Adjustable chest strap, elastic pole holder, decorative motifs and backpack cover.Manufactured 100% with recycled fabrics and PFC free water-repellency treatment.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Komponentai Tvarios medžiagos
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas