Facebook Pixel

Šiaurietiško ėjimo lazdos Viking Forrester

49.99
Viking Europe

Šiaurietiško ėjimo lazdos Viking Forrester

Prieinamumas:Yra sandelyje
SKU 650/22/7456_019_parent
49,99 € Regular Price 76,90 €
- +
Trumpas aprašymas

Labai lengvos (vienos lazdos, kurios ilgis 115 cm, svoris yra 150 g) šiaurietiško ėjimo lazdos pagamintos iš anglies pluošto, kuris yra penkis kartus stipresnis nei plienas. Galimi penki lazdų ilgio variantai. Patogi rankena iš EVA putplasčio prie kurios yra pritvirtinta atsegama pirštinė. Lazdų galai iš volframo. Prie lazdų pridedamos mažos plokštelės ir lazdų galų dangteliai.

Informacija

Jei ieškote labai lengvų šiaurietiškojo ėjimo karboninių lazdų, pataikėte į tinkamą vietą! Forrester ėjimo lazdos pagamintos iš 100 % karboninių medžiagų, kurios yra net 5 kartus tvirtesnės už plieną. Ji taip pat pasižymi dideliu standumu ir išskirtiniu atsparumu medžiagos susidėvėjimui, todėl lazdos labai stabiliai laikosi, o jų svoris labai mažas. Šiaurietiškojo ėjimo treniruočių komfortą tikriausiai sustiprins patogi pirštinė su lengva ir greita tvirtinimo ir nuėmimo sistema bei minkšta EVA putų rankena. Gaminio unikalumą neabejotinai įvertins tiek šio sporto mėgėjai, tiek šios srities profesionalai.

  • Pagaminta iš 100 % patvaraus anglies pluošto (anglis)
  • galima rinktis iš penkių ilgio variantų
  • labai lengva (vienos 115 cm ilgio lazdos svoris yra 150 g)
  • Volframo strėlės antgalis
  • patogi EVA rankena
  • pritaikyta pirštinė su "Clip-On" sistema
  • skersmuo: 16/14 mm
  • pridedamos plokštelės ir antgalių dangteliaiPapildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Viking Europe
Vartotojų grupė Unisex
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas