Facebook Pixel

Vaikščiojimo lazdos Ternua Walking Pole - juoda, mėlyna

Ternua

Vaikščiojimo lazdos Ternua Walking Pole - juoda, mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 2640024_2132_parent
Trumpas aprašymas
Pasiimkite šias vaikščiojimo lazdas, pagamintas iš aliuminio, į savo šiaurietiško ėjimo išvykas. Lengvos dviejų sekcijų lazdos užtikrina maksimalų komfortą ir ilgaamžiškumą. Lazdos turi rankenas, skirtas geresniam sukibimui, su apvyniojamais dirželiais. Greito užrakto sistema ir sustiprinti galai.
Informacija

Take the WALKING POLE from Ternua on your Nordic walking outings. Made of aluminium, this lightweight pole with two sections offers maximum comfort and durability with reduced weight. It has a grip for better gripping, wrap-around strap system, quick-lock system and reinforced tip.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas