Facebook Pixel

Moteriški šortai Ternua Mikas BMD - mėlyna

Ternua

Moteriški šortai Ternua Mikas BMD - mėlyna

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1541997_5938_parent
Trumpas aprašymas
Patogiai judėkite su šiais moteriškais šortais, puikiai tinkančiais bet kokiai veiklai ir su 30+ UVA apsauga. Jie pagaminti iš Shellstretch (bielastinio poliamido) ir yra labai patvarūs, pralaidūs orui, greitai džiūstantys ir lengvi (145 g/m2). Įprasto modelio šortai su fiksuotu juosmeniu reguliuojamu diržu. Tai tvarus drabužis, nes turi vandenį atstumiantį apdorojimą (DWR) be PFC, o audinys, iš kurio pagaminti šortai turi OEKO-TEX(R) ir BLUESIGN(R) sertifikatus.
Informacija

Move comfortably with these women's Bermuda shorts, perfect for practising any activity and with 30+ UVA protection. They are made of Shellstretch (bi-elastic polyamide) and are very hard-wearing, breathable, quick-drying and lightweight (145 g/m2). Made with a regular pattern, the fixed waist is adjusted with a belt. It is a sustainable garment as it has a PFC-free water-repellent treatment (DWR) and the fabric is OEKO-TEX(R) and BLUESIGN(R) certified.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Moterims
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas