Facebook Pixel

Vyriški šortai Ternua Torlok BMD - žalia

Ternua

Vyriški šortai Ternua Torlok BMD - žalia

Prieinamumas:Nėra sandelyje
SKU 1541998_3481_parent
Trumpas aprašymas
Itin patvarūs vyriški šortai puikiai tinka bet kokiai veiklai. Pagaminti iš Shellstretch (bielastinio poliamido) audinio ir labai patvarūs, kvėpuoti leidžiantys, greitai džiūstantys ir lengvi (145 g/m2), su 30+ UVA apsauga. Įprasto modelio su diržu reguliuojamu juosmeniu. Jie yra tvarūs dėl vandenį atstumiančio apdorojimo be PFC (DWR) ir OEKO-TEX(R) bei BLUESIGN(R) sertifikuoto audinio.
Informacija

Hard-wearing and lightweight, these men's Bermuda shorts are perfect for any type of activity. Made of Shellstretch (bi-elastic polyamide) and very hard-wearing, breathable, quick-drying and lightweight (145 g/m2), they also include 30+ UVA protection. With a regular pattern, mixed waist with a belt and hems adjustable with cord lock. They are sustainable due to the PFC-free water-repellent treatment (DWR) and the OEKO-TEX(R) and BLUESIGN(R) certified fabric.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Prekės ženklas Ternua
Vartotojų grupė Vyrams
Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje įprastai užtrunka trunka 2-6 d.d., jei prekės aprašyme arba etiketėje nenurodytas kitas pristatymo terminas. Negaunate siuntos? Rekomenduojame patikrinti savo siuntos statusą pagal siuntos numerį arba kreiptis į parduotuvę nurodytais kontaktais.

Siuntimo kaina Lietuvoje 3.49 Eur (paštomatu) - 4.49 Eur (kurjeriu).

Grąžinimas ir keitimas

Visas prekes pirktas el. parduotuvėje galima grąžinti arba pasikeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis. Grąžinimas galimas naudojantis prekių grąžinimo ir keitimo DPD platforma.

Pagalba

Jei turite bet kokių klausimų susijusių su prekėmis ar Jūsų užsakymo vykdymu, prašome susisiekti: El. paštu uzsakymai@outpro.lt arba telefonu +370 647 51461

 
GREITAS PRISTATYMAS

Pristatymas 2-6 d.d. (jei nenurodytas kitas terminas)

 
NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Nemokamas keitimas ir grąžinimas per 30 dienų

 
GREITA PAGALBA

Telefonu, el. paštu, Messanger

 
SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas tik per LB licencijuotas įstaigas